PARKŲ TECHNIKA DIRBA

 • 2020-12-17
 • 283
PARKŲ TECHNIKA DIRBA

Fizinės parduotuvės nuo 2020 m. gruodžio 16 d. iki 2021 m. sausio 31 d., įskaitytinai, neveiks.

Kviečiame apsipirkti internetinėje parduotuvėje parkutechnika.lt arba pateikti užsakymus telefonu arba el. paštu. Jūsų užsakymą pristatysime nurodytu adresu arba suteiksime galimybę atsiimti prekių atsiėmimo punktuose.

Dirbs SERVISAI ir prekių atsiėmimo punktai

Visi įrankiai servisui bus registruojami tik telefonu, išvengiant fizinio kontakto. Apie suremontuotus įrankius užsakovas bus informuojamas SMS žinute ar telefonu.

Visas atsargines dalis STIHL ir VIKING technikai galite užsakyti:

Apmokėjimas

Už visas prekes ir paslaugas galima apmokėti:

 • Pagal išankstinę sąskaitą bankiniu pavedimu.
 • Mokėjimo kortele arba grynais pinigais atsiėmimo punkte.
 • Sutartiniai Klientai pagal galiojančias sąlygas.

Rūpinamės savo darbuotojų ir pirkėjų sveikata, todėl:

 1. Prekių atsiėmimo punktuose  galimas tik prekių atsiėmimas.
 2. Atsiskaitant atsiimant prekes atsiėmimo punktuose, rekomenduojame atsiskaityti mokėjimo kortele ir prašome dezinfekuoti rankas arba dėvėti vienkartines pirštines.
 3. Laukiant eilėje atsiimti prekių prie prekių atsiėmimo punkto išlaikykite ne mažesnio kaip dviejų metrų atstumą nuo kitų asmenų;
 4. Laikykitės čiaudėjimo ir kosėjimo etiketo;
 5. Prekių atsiėmimo punkte ir jo teritorijoje būtinai dėvėkite priglundančias prie veido, visiškai nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukę, respiratorių ar kitą priemonę), jeigu esate vyresni nei 6 (šešerių) metų amžiaus, išskyrus neįgalumą turinčius asmenis, kurie dėl sveikatos būklės šių priemonių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti sveikatos būklei. Negalintiems dėvėti nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių asmenims rekomenduojama nešioti veido skydelį.
 6. Draudžiama atvykti atsiimti prekių asmenims kuriems privaloma izoliacija, izoliacijos laikotarpiu, taip pat asmenims, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymiai (sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas);

Žymės