Mobilus maitinimo šaltinis STIHL PS 3000

  • 3,699.00€
  • Turime Kaune ir Vilniuje
  • Atsiimkite per 3 val.
  • Pristatymas per 1-3 d.d.
badge_Award-2022
badge_STIHL-Garantija
Tinkantys akumuliatoriai
Krovimo trukmė
min. iki 80% / 100% talpos

  • Gamintojas: STIHL
  • Prekės kodas: PS3000

Naudodami STIHL PS 3000 mobilųjį maitinimo šaltinį, elektros energiją turėsite visur, kur jos reikia. Tai leidžia dirbti sodo ir apželdinimo, komunalinių darbų ar patalpų tvarkymo darbus net ir ten, kur nėra elektros tinklų. Tai neteršianti ir netriukšminga alternatyva benzininiam generatoriui, kai lauke atliekate  remonto ir valymo darbus bei dirbate su vandens siurbliais ar aukšto slėgio plovimo įrenginiais.

Energijos kiekis 2,1 kWh ir didelė nuolatinė 3,6 kW galia, todėl galingi, laidiniai įrenginiai su šiuo elektros generatoriumi gali būti naudojami ilgesnį laiką. Taip pat galite greitai ir lengvai įkrauti baterijas kelyje. Norėdami tai padaryti, prietaisai arba įkrovikliai jungiami tiesiogiai prie 230 V Schuko lizdo PS 3000. Arba galite naudoti 2 Neutrik powerCON kištukines jungtis. Įkrovimo ir būsenos ekrane taip pat galite peržiūrėti likusią nešiojamojo STIHL PS 3000 maitinimo šaltinio talpą.

Mobilus maitinimo šaltinis yra kompaktiško dizaino su stabiliu rėmu ir skirtingomis rankenos padėčiais. Svoris 19,8 kg, todėl lengvai transportuojamas. Dėl IP54 apsaugos nuo dulkių ir vandens purslų korpusą galima naudoti net lyjant.

Svoris (kg) 19,8

Parašyti įvertinimą

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
SB Lizingo skaičiuoklė