Šlavimo įrenginiai

Privačiam ir profesionaliam naudojimui skirtos STIHL šlavimo mašinos:

  • Keliams, stovėjimo aikštelėms ir privažiavimams valyti
  • Šluoja stambius, smulkius, sunkius ir šlapius nešvarumus
  • Su efektyvia STIHL "MUltiClean PLUS" šlavimo sistema.

Akumuliatorinė šlavimo mašina STIHL KGA 770

Akumuliatorinė šlavimo mašina STIHL KGA 770 skirta dideliems plotams patalpose ir lauke šluoti. Įren.....

849.00€

Šlavimo mašina STIHL KG 770

STIHL mechaninė šlavimo mašina KG 770 puikiai tinka įvairių nešvarumų šlavimui patalpose ir lauke. Į.....

499.00€
Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)
Kategorijos aprašymas:

STIHL šlavimo mašinos sukurtos patogiam ir našiam darbui dideliuose vidaus ir lauko plotuose. STIHL "MultiClean PLUS" šlavimo sistema, šlavimas be dulkių, šiukšlių ir dulkių surinkimo konteineris ir kiti privalumai. Sistema užtikrina, kad šlavimo mašinos surinks įvairiausių rūšių nešvarumus. Problemų nesukelia net ir sunkūs bei šlapi nešvarumai, skardinės arba PET buteliai.Technologija
  1. 1 Sandarinimo juosta ir oro filtras Žiedinė sandarinimo juosta ir du oro filtrai iš putų plastiko sulaiko net labai smulkias dulkeles.
  2. 2 STIHL „MultiClean“ šlavimo sistema Užtikrina, kad šlavimo mašinos surinks įvairiausių rūšių nešvarumus. Problemų nesukelia net ir sunkūs ir šlapi nešvarumai bei gėrimų skardinės arba PET buteliai. Be to, su papildomu cilindriniu šepečiu STIHL „MultiClean PLUS“ surenka ir smulkiausias dulkes. Nešvarumai surenkami prietaiso priekyje, taigi sąšlavos neužstringa po prietaisu.
  3. 3 Ilgaamžės medžiagos Mažai dylantiems nailoniniams šeriams STIHL suteikia ketverių metų garantiją.
Patogumas
  1. 4 Praktiška sąšlavų talpykla Į ypač didelę ir aukštą talpyklą telpa daug sąšlavų, bet ji neužima daug vietos. Pastačius prietaisą ant talpyklos, jis neužima daug vietos, o šiukšlės neiškrenta.
  2. 5 Centrinis aukščio reguliavimas ir šerių apatinė padėtis Centriniu aukščio reguliatoriumi šlavimo mašinas galima pritaikyti skirtingiems paviršiams. Šonuose išsikišę šepečiai ir šepečių spaustuvas užtikrina, kad visiškai švarūs taptų ir patys pasieniai arba borteliai.
  3. 6 Ilgalaikė pavara ir ergonominė, reguliuojamo aukščio stūmimo rankena Šios lengvos šlavimo mašinos turi patogiai suprojektuotą rankeną ir puikų jėgos perdavimą, todėl prietaisą lengva stumti.