Pristatymas

JŪSŲ NURODYTU ADRESU

Siuntos pristatomos jūsų pasirinktu adresu:

į darbovietę, į namus ar į patogiausiai pasiekiamą “PARKŲ TECHNIKA” parduotuvę. Pasirinkę vieną iš aukščiau paminėtų, pristatymo būdų, užsakymo formoje turite nurodyti šiuos duomenis:

  • vardą ir pavardę;
  • tikslų pristatymo adresą;
  • pašto kodo indeksą;
  • mobiliojo telefono numerį ir el. pašto adresą;
  • kitas aplinkybes, kurios svarbios pristatymo įvykdymui (pvz.: koduotos durys, apsauga ir pan.).

Užsakytas prekes internetinėje parduotuvėje www.parkutechnika.lt pristatome visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Prekės pristatomos darbo dienomis nuo pirmadienio iki penktadienio iš anksto su Pirkėju suderintu laiku.

Įprastai prekės yra pristatomos per 3 darbo dienas (jei mokėjimas yra gaunamas iki 14:00 val.) arba per 4 darbo dienas (jei mokėjimas yra gaunamas po 14:00 val.). Jeigu prekių siuntimas užtruks ilgiau nei 5 darbo dienas, gavęs užsakymą www. parkutechnika.lt darbuotojas apie tai jus informuos užsakymo formoje nurodytu el. paštu.

Pristačius prekes Pirkėjo nurodytu adresu, prekės perduodamos Pirkėjui arba kitam asmeniui, Pirkėjo nurodytam užsakymo blanke, tik pateikus asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.


PRISTATYMO BŪDAI

Pristatymas per kurjerį – Pardavėjo pavedimu, prekes pristato kurjerio paslaugas teikianti įmonė (toliau – Kurjeris).

Atsiėmimas parduotuvėje – Pardavėjas Prekes siunčia į jums patogiausiai pasiekiamą „PARKŲ TECHNIKA“ parduotuvę.

Prekių rezervavimas – Pardavėjas rezervuotas Prekes laiko sutartoje „PARKŲ TECHINKA“ parduotuvėje. Pirkėjui pasirodžius sutartu laiku – jas parduoda.


PRISTATYMO KAINOS

Už prekių pristatymą, pasirinkus „Pristatymo per kurjerį“ paslaugą, taikomas žemiau nurodytas Prekių pristatymo mokestis:

  • Užsakant įrenginių ar prekių iki 50€, taikomas 5€ pristatymo mokestis;
  • Užsakant įrenginių ar prekių už 50€ ir daugiau, siuntimo išlaidas padengia „PARKŲ TECHNIKA“ (išskyrus Kuršių Neriją);
  • Užsakymams į Kuršių Neriją imamas papildomas 25€ už siuntinį mokestis (nepriklausomai nuo užsakymo vertės).

SVARBU! Jei užsakymą apmokėsite grynaisiais pinigais, įsitikinkite, kad prekių pristatymo metu turite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme. Kurjeris grąžos neduoda. Už prekių pristatymą, pasirinkus „Atsiėmimas parduotuvėje“ (pristatymas į patogiausiai pasiekiamą „PARKŲ TECHNIKA“ parduotuvę), prekių pristatymo mokestis nėra taikomas.

SVARBU! Pasirinkus prekes atsiimti parduotuvėje – reikia su savimi turėti internetiniu paštu gautą užsakymo patvirtinimą ir asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Už „Prekių rezervavimą“ taip pat, nėra taikomas prekių pristatymo mokestis.

SVARBU! Prekės yra rezervuojamos tik iki Pirkėjo ir Pardavėjo sutarto atsiėmimo laiko.


PREKIŲ PRIĖMIMAS

Priimdami užsisakytas prekes, patikrinkite siuntos būklę bei pasirašykite siuntos perdavimo-priėmimo dokumentą. Jei priimdami siuntą pastebite pakuotės pažeidimą, nedelsiant praneškite apie tai siuntą pristačiusiam kurjeriui, paprašykite surašyti pakuotės pažeidimų aktą ir jei yra galimybė, padaryti nuotrauką (atsiųsti ją el. paštu: info@parkutechnika.lt). Priėmus užsakytą prekę ir pasirašius siuntos dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta laiku ir tvarkingai. Jums neatlikus šių veiksmų, mes neprisiimame atsakomybės dėl prekių pažeidimų, jeigu tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas ir juos buvo galima pastebėti išorinės prekių apžiūros metu.


ATSISKAITYMAS UŽ PIRKINIUS TIK BANKO KORTELĖMIS (COD)

Siuntų gavėjai už prekes pristatymo metu galės atsiskaityti tik banko kortelėmis. Kurjeriai grynųjų pinigų laikinai nepriims. Kilus nesusipratimams pas Gavėją, kurjeriui suteikiama teisė nepalikti siuntos.


KITA INFORMACIJA

Apie užsakymo patvirtinimą ir vykdymą informuosime elektroniniu paštu.

Pirkinius gali atsiimti užsakymą apmokėjęs asmuo arba kitas asmuo, nurodytas užsakymo blanke, pateikus asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Būtinai išsaugokite sąskaitą faktūrą, kurią gausite su prekėmis. Ji bus reikalinga norint grąžinti prekes.

Detalesnę informaciją apie pristatymo sąlygas galite gauti paskambinę telefonu +370 614 11811, teirautis el. paštu pagalba@parkutechnika.lt bei perskaityti skiltyse “Pirkimo sąlygos” ir "Privatumo taisyklės".