Išmanieji sprendimai


STIHL Smart Connected Box (mobili versija)

STIHL „Connected Box“ greitai ir saugiai perkelia jūsų įrenginių duomenis, sukauptus naudojant STIHL.....

349.00€

STIHL Smart Connected Box (stacionari versija)

STIHL „Connected Box“ greitai ir saugiai perkelia jūsų įrenginių duomenis, sukauptus naudojant STIHL.....

249.00€

STIHL Smart Connector išmanusis priedas

STIHL Smart Connector išmanųjį priedą galima montuoti ant benzininių, elektrinių ir akumuliator.....

25.00€
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)
Kategorijos aprašymas:

STIHL skaitmeniniai sprendimai, skirti valdyti profesionalios technikos parką ar dirbti sode prie namų. Kaip privačiam naudotojui, jums reikia tik "STIHL Smart Connector" ir nemokamos "STIHL connected" programėlės - ir jūs jau galite naudotis išmaniąja sodininkyste "Smart Gardening". Pritvirtinkite "STIHL Smart Connector" prie savo įrenginio nurodytoje vietoje, taip sukurdami Bluetooth sąsają su savo išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu. Tinkamai pritvirtintas "STIHL Smart Connector" fiksuoja įrenginio darbo valandas, jas išsaugo ir belaidžiu ryšiu siunčia į "STIHL connected App". Taip jūs visada ir visur galėsite matyti savo įrenginio duomenis.

Trys pagrindiniai išmaniosios sistemos komponentai:

  • „STIHL Smart Connector“ yra lengvai įdiegiamas ir „Bluetooth“ ryšiu perduoda svarbiausius darbo įrankio duomenis į išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį.
  • „STIHL connected App“ programėlė, jos  galite lengvai peržvelgti visus savo įrenginius. Be kita ko, programėle galite pasiekti įrenginių duomenis, taip pat priminti apie techninę priežiūrą. Android versija, iOS versija
  • „STIHL connected Portal“ portale pateikiama visų jūsų įrenginių apžvalga. Be to, čia taip pat galite peržiūrėti, kur paskutinį kartą buvo naudojamas įrenginys, kai jis buvo prijungtas prie išmaniojo telefono. Tuo pačiu metu matysite ir aiškiai pateiktą techninės priežiūros grafiką, kad galėtumėte optimaliai valdyti savo įrenginius.