Grąžtai

Benzininis medžio grąžtas STIHL BT 45

Medžio grąžtas su galingu benzininiu varikliu. Su grąžto stabdžiu, dviejų greičių pavarų dėže, atbul.....

599.00€

Benzininis žemės grąžtas STIHL BT 131

Vieno asmens valdomas gręžtuvas, didelis sukimo momentas, "4-MIX" variklis su didesniu degalų baku, .....

949.00€

Benzininis žemės grąžtas STIHL BT 360

Benzininis grunto grąžtas STIHL BT 360 yra valdomas dviejų žmonių. Šis įrenginys išsiskiria dideliu .....

1,999.00€
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)
Kategorijos aprašymas:

STIHL grąžtai - patvarūs, universalūs ir galingi gręžimo įrenginiai. Jie greitai ir galingai skverbiasi į žemę ir puikiai tinka darbams sunkiame grunte.Technologija
  1. 1 STIHL „4-MIX ®“ variklis STIHL „4-MIX ®“ variklyje suderinti dvitakčio ir keturtakčio variklių privalumai. Mažos degalų sąnaudos, nedaug išmetamų teršalų. Malonus garsas. Puiki traukos jėga ir didelis sukimo momentas.
Patogumas
  1. 2 Vibraciją slopinantis rankenos rėmas Rankenos rėmas ženkliai sumažina vibraciją, dėl to dirbdami mažiau pavargsite.
  2. 3 Daugiafunkcė rankena Visi variklio valdymo elementai yra integruoti kairėje rankenoje. Valdyti prietaisą galite pirštų paspaudimais, o ranka tuo metu lieka darbinėje padėtyje.
  3. 4 Atraminis paminkštinimas Didelio ploto apsauginė paminkštinta dalis gręžiant liečiasi prie kūno arba kojos. Tai tai ne tik patogu, bet ir suteikiama galimybė naudoti gręžtuvą tolygiai ir tiksliai.
Saugumas
  1. 5 „QuickStop“ grąžto stabdys STIHL grąžto stabdys „QuickStop“ su atlaisvinimo rankenėle sustabdo variklį, jei grąžtas užstringa. Dėka stabdymo mechanizmo galite lengvai išsukti įstrigusį grąžtą.