Grąžtai

Žemės grąžtai

STIHL grąžtai - patvarūs, universalūs ir galingi gręžimo prietaisai, kurie greitai ir galingai įsikasa į žemę ir puikiai tinka darbams sunkiame grunte, nuo grunto mėginių ir duobių augalams iki tvoros statybų.

Benzininis medžio grąžtas STIHL BT 45

Medžio grąžtas su galingu benzininiu varikliu. Su grąžto stabdžiu, dviejų greičių pavarų dėže, atbul.....

599.00€

Benzininis žemės grąžtas STIHL BT 131

Vieno asmens valdomas grąžtas, didelis sukimo momentas, "4-MIX" variklis su didesniu degalų baku, ma.....

949.00€
Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)
Kategorijos aprašymas:

STIHL grąžtai - patvarūs, universalūs ir galingi gręžimo įrenginiai. Jie greitai ir galingai skverbiasi į žemę ir puikiai tinka darbams sunkiame grunte.Technologija
  1. 1 STIHL „4-MIX ®“ variklis STIHL „4-MIX ®“ variklyje suderinti dvitakčio ir keturtakčio variklių privalumai. Mažos degalų sąnaudos, nedaug išmetamų teršalų. Malonus garsas. Puiki traukos jėga ir didelis sukimo momentas.
Patogumas
  1. 2 Vibraciją slopinantis rankenos rėmas Rankenos rėmas ženkliai sumažina vibraciją, dėl to dirbdami mažiau pavargsite.
  2. 3 Daugiafunkcė rankena Visi variklio valdymo elementai yra integruoti kairėje rankenoje. Valdyti prietaisą galite pirštų paspaudimais, o ranka tuo metu lieka darbinėje padėtyje.
  3. 4 Atraminis paminkštinimas Didelio ploto apsauginė paminkštinta dalis gręžiant liečiasi prie kūno arba kojos. Tai tai ne tik patogu, bet ir suteikiama galimybė naudoti gręžtuvą tolygiai ir tiksliai.
Saugumas
  1. 5 „QuickStop“ grąžto stabdys STIHL grąžto stabdys „QuickStop“ su atlaisvinimo rankenėle sustabdo variklį, jei grąžtas užstringa. Dėka stabdymo mechanizmo galite lengvai išsukti įstrigusį grąžtą.