Gyvatvorių žirklės

Akumuliatorinės gyvatvorių žirklės STIHL HLA 86

Profesionalios STIHL HLA 86 akumuliatorinės gyvatvorių žirklės su teleskopiniu kotu idealiai tinka a.....

499.00€

Akumuliatorinės gyvatvorių žirklės STIHL HLA 135

STIHL profesionalios akumuliatorinės gyvatvorių žirklės HLA 135 turi teleskopinį kotą, todėl jomis g.....

589.00€
Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)
Kategorijos aprašymas:

Gyvatvores reikia kirpti reguliariai: kirpimas ne tik padeda tinkamai suformuoti augalus, tačiau ir reguliuoja jų augimo intensyvumą. Gyvatvorės kirpimo efektyvumas tiesiogiai priklauso nuo pasirinktų prietaisų. Akumuliatorinės gyvatvorių žirklės yra viena didžiausių rinkos naujovių, bet vartotojai jau spėjo įsitikinti jų pranašumu.

Akumuliatorinės gyvatvorių žirklės: savybės ir pagrindiniai privalumai

Pirma,  akumuliatorinės žirklės gyvatvorėms pasižymi tyliu veikimu, lyginant su benzininėmis žirklėmis. Akumuliatorinės žirklės labai tinka naudoti ten, kur arti nėra elektros įvado. Kita vertus, net ir ten, kur elektros prieiga yra, gyvatvorės kirpimo darbus gali gerokai apsunkinti nuolat besimaišantis ilgas ilgintuvo laidas.

Be to, įsigiję akumuliatorines gyvatvorių žirkles, išvengsite elektros laido pažeidimo pavojaus. Tad šiuo atveju akumuliatorinės gyvatvorių žirklės leis greičiau ir mobiliau judėti. Su akumuliatorinėmis žirklėmis lengviau bei efektyviau nupjausite ir sunkiai prieinamas gyvatvorės vietas: šakas palei žemę, pasienius.

Inžinieriai sparčiai tobulina akumuliatorinių sodo technikos prietaisų akumuliatorių veikimo laiką, tad reikėtų įsiminti, kad geriau tokio tipo žirkles rinktis nedideliems ir vidutiniams sklypams arba laiką planuoti darbui su petraukomis, nes po kurio laiko naudojimo akumuliatorių teks įkrauti.

Akumuliatorinės gyvatvorių žirklės: į kokius parametrus atkreipti dėmesį jas renkantis?

  •       Kiek aukšta gyvatvorė? Jei gyvatvorė yra ypač aukšta, pravers modeliai su kotu, leidžiantys pasiekti aukštas gyvatvores be kopėčių. Svarbu ir tai, kokio ūgio asmuo naudos gyvatvorės žirkles. Rekomenduojama žirkles atidžiai rinktis pagal jų pjaunamosios dalies ilgį: kuo ši dalis ilgesnė, tuo paprasčiau ir greičiau nupjausite gyvatvorę. Taip pat padidėja tikimybė, kad išsiversite be kopėčių, kurios pailgina visą procesą.
  •       Gyvatvorės šakų storis. Kuo storesnės šakos pjaunamos, tuo didesnis atstumas tarp gyvatvorės žirklių ašmenų turėtų būti. Šaką bus įmanoma nukirpti tik tuo atveju, kai šaka lengvai tarp jų įsiteks. Taip pat kuo storesnės šakos pjaunamos, tuo galingesnio akumuliatorinio įrenginio prireiks. Kuo senesnė gyvatvorė karpoma, tuo didesnis atstumas tarp ašmenų turėtų būti. Tai lemia ir galingumą: jei bus karpomos jaunos, plonos šakelės, akumuliatorinės gyvatvorių žirklės gali būti ir mažiau galingos. Jei kyla abejonių, kurias žirkles pasirinkti, universalesnės tos, kurių atstumas tarp ašmenų – didesnis.

Akumuliatorinės gyvatvorių žirklės – kokybė ir komfortas

Ar tai būtų buksmedis, ar bukas, ar ligustras – tvirti pagalbininkai padės idealiai nukirpti gyvatvores. Prižiūrint parkus ar kraštovaizdį, savus sodus, apie STIHL gyvatvorių žirkles ir karpytuvus visada atsiliepiama gerai. Įrenginiai įtikina puikiu pjovimo našumu ir naujoviška įranga – nesvarbu, ar tai būtų modelis su akumuliatorių energiją naudojančiu, ar elektriniu, ar benzininiu varikliu. STIHL gyvatvorių karpymo žirklės geriausios pagalbininkės, kai reikia prižiūrėti parkus ir dekoratyvinius sodo želdinius. Peiliai, skirti kokybiškam kirpimui, gaminami Šveicarijoje, o standartinė antivibracinė sistema leidžia taupyti jėgas dirbant.