Elektriniai trimeriai (žoliapjovės)

Elektrinė žoliapjovė STIHL FSE 31

STIHL elektrinė žoliapjovė FSE 31 puikiai tinka darbui šalia namų. Šis įrankis skirtas minkštai žole.....

79.00€

Elektrinė žoliapjovė STIHL FSE 52

FSE 52 – elektrinė žoliapjovė, skirta minkštai žolei pjauti sode, šalia namų. Žoliapjovė turi pasuka.....

99.00€

Elektrinė žoliapjovė STIHL FSE 60

Modelis FSE 60 idealiai tinka vejos pakraščių pjovimui ir nedidelių žolės plotų šienavimui. Šis elek.....

139.00€

Elektrinė žoliapjovė STIHL FSE 81

FSE 81 yra galingiausia STIHL nešiojama elektrinė žoliapjovė. Ji turi paminkštintą valdymo rankeną, .....

199.00€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)
Kategorijos aprašymas:

Elektriniai trimeriai (žoliapjovės) turi nemažai privalumų. Pirmiausia juos paprasta užvesti, jie lengvesni, mažesni už benzininius, todėl žolės pjovimo procesas ne taip greitai išvargina. Įprastai elektrinių trimerių kaina yra žemesnė nei benzininių. Elektrinių trimerių kaina – vos nuo 59 eurų. Vienas iš elektrinių trimerių privalumų – jie veikia tyliau už benzininius, todėl tinka triukšmui jautiems žmonėms.

El. parduotuvė Parkutechnika.lt pristato gamintojo STIHL elektrinius trimerius. STIHL prekės ženklas reprezentuoja patikimumą ir kokybę. Aukštos kokybės prietaisai užtikrina našų darbą ir stulbinamus rezultatus. STIHL elektriniai trimeriai yra ergonomiški, patogūs naudoti, patvarūs. Šie trimeriai tinka minkštai žolei, vejos pakraščiams, nedidelių plotų vejai šienauti. STIHL – tobulas kokybės ir kainos santykis.

Elektriniai trimeriai: kada jie tinka ir kuo ypatinga eksploatacija?

Vienas iš esminių reikalavimų perkant elektrinį trimerį – jog sklype būtų elektra. Kitu atveju tiks tik benzininis trimeris. Reikia turėti omenyje, kad elektriniams trimeriams bus galima panaudoti iki 50 metrų ilgio ilgintuvą, tad šias išlaidas reikia įskaičiuoti svarstant, kokio tipo trimerį įsigyti. Elektriniais trimeriais žolės negalima pjauti palijus, iškritus rasai: pjaunama veja turi būti visiškai sausa. Elektriniams trimeriams praktiškai nereikia priežiūros, o žolę pjauti galima trimerį pakreipus bet kuriuo kampu – tai padidina pjovimo efektyvumą. Šiek tiek pigesnė gali būti ir šio tipo trimerių eksploatacija. Bet reikia atkreipti dėmesį į tai, jog elektrinis trimeris jautresnis įvairiems svetimkūniams, pavyzdžiui, akmenukams, įvairioms kliūtims ir pan.

Elektriniai trimeriai labiausiai tiks nedideliems sklypams

Elektriniai trimeriai tinkamiausi standartiniams 6 arų sklypams, tačiau ne didesniam nei 8 arų plotui. Trimeriai įprastai pasirenkami priklausomai nuo sklypo dydžio: jei reikia šienauti vos 1–3 arų plotą, pakanka mechaninio arba paprasto elektrinio trimerio. Vidutinio ploto sklypams puikiai tinka elektriniai trimeriai. Benzininės vejapjovės tinkamiausios, kai žolę reikia šienauti 10 arų ir didesniame plote. Tuo tarpu didesniems nei 25–30 arų sklypams rekomenduojama rinktis specialius sodo traktoriukus. Kaip minėta, įsigijus elektrinį trimerį, reikės įsigyti ir pakankamai ilgą ilgintuvą. Idealu, jei elektros įvadai būtų keliose sklypo vietose, antraip laido ilgis gali riboti, ypač jei pjaunami dideli žolės plotai. Todėl ir pateikiamos rekomendacijos, kokio dydžio sklypams tinka tam tikri trimeriai.

Akumuliatorinis ar įprastas elektrinis trimeris?

Galite įsigyti ir akumuliatorinius trimerius. Jie veikia ypač tyliai ir tinka žolę pjaunant prie mokyklų ar gydymo įstaigų. Kita vertus, akumuliatorius prideda daugiau svorio prietaisui, todėl apsunkina darbus. Reikia turėti omenyje, kad žolės pjovimui tenka ruoštis ir iš anksto įkrauti trimerio akumuliatorių. Dar vienas momentas – kaip ir būdinga akumuliatoriams bei baterijoms, laikui bėgant baterijų veikimo trukmė sumažėja net iki kelių kartų, todėl jas reikia keisti. Akumuliatorinių trimerių akumuliatorius reikia keisti kas 3–4 metus.  Tad šiuo atveju įprasti laidiniai elektriniai trimeriai pranašesni už akumuliatorinius trimerius.