Elektrinės žoliapjovės (Trimeriai)

Elektrinė žoliapjovė STIHL FSE 31

STIHL elektrinė žoliapjovė FSE 31 puikiai tinka darbui šalia namų. Šis įrankis skirtas minkštai žole.....

59.00€

Elektrinė žoliapjovė STIHL FSE 52

FSE 52 – elektrinė žoliapjovė, skirta minkštai žolei pjauti sode, šalia namų. Žoliapjovė turi pasuka.....

89.00€

Elektrinė žoliapjovė STIHL FSE 60

Modelis FSE 60 idealiai tinka vejos pakraščių pjovimui ir nedidelių žolės plotų šienavimui. Šis elek.....

119.00€

Elektrinė žoliapjovė STIHL FSE 81

FSE 81 yra galingiausia STIHL nešiojama elektrinė žoliapjovė. Ji turi paminkštintą valdymo rankeną, .....

169.00€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)
Kategorijos aprašymas:

Elektrinės žoliapjovės turi nemažai privalumų. Pirmiausia jas paprasta užvesti, jos lengvesnės, mažesnės už benzinines, todėl žolės pjovimo procesas ne taip greitai išvargina. Įprastai elektrinių žoliapjovių kaina yra žemesnė nei benzininių. Elektrinių žoliapjovių kaina – vos nuo 59 eurų. Vienas iš elektrinių žoliapjovių privalumų – jos veikia tyliau už benzinines, todėl tinka triukšmui jautiems žmonėms.

El. parduotuvė Parkutechnika.lt pristato garsių gamintojų STIHL elektrines žoliapjoves. STIHL prekės ženklas reprezentuoja patikimumą ir kokybę. Aukštos kokybės prietaisai užtikrina našų darbą ir stulbinamus rezultatus. STIHL elektrinės žoliapjovės yra ergonomiškos, patogios naudoti, patvarios. Šios žoliapjovės tinka minkštai žolei, vejos pakraščiams, nedidelių plotų vejai šienauti. STIHL – tobulas kokybės ir kainos santykis.

Elektrinės žoliapjovės: kada jos tinka ir kuo ypatinga eksploatacija?

Vienas iš esminių reikalavimų perkant elektrinę žoliapjovę – jog sklype būtų elektra. Kitu atveju tiks tik benzininė žoliapjovė. Reikia turėti omenyje, kad elektrinėms žoliapjovėms bus galima panaudoti iki 50 metrų ilgio ilgintuvą, tad šias išlaidas reikia įskaičiuoti svarstant, kokio tipo žoliapjovę įsigyti. Elektrinėmis žoliapjovėmis žolės negalima pjauti palijus, iškritus rasai: pjaunama veja turi būti visiškai sausa. Elektrinėms žoliapjovėms praktiškai nereikia priežiūros, o žolę pjauti galima žoliapjovę pakreipus bet kuriuo kampu – tai padidina pjovimo efektyvumą. Šiek tiek pigesnė gali būti ir šio tipo žoliapjovių eksploatacija. Bet reikia atkreipti dėmesį į tai, jog elektrinė žoliapjovė jautresnė įvairiems svetimkūniams, pavyzdžiui, akmenukams, įvairioms kliūtims ir pan.

Elektrinės žoliapjovės labiausiai tiks nedideliems sklypams

Elektrinės žoliapjovės tinkamiausios standartiniams 6 arų sklypams, tačiau ne didesniam nei 8 arų plotui. Žoliapjovės įprastai pasirenkamos priklausomai nuo sklypo dydžio: jei reikia šienauti vos 1–3 arų plotą, pakanka mechaninės arba paprastos elektrinės žoliapjovės. Vidutinio ploto sklypams puikiai tinka elektrinės žoliapjovės. Benzininės vejapjovės tinkamiausios, kai žolę reikia šienauti 10 arų ir didesniame plote. Tuo tarpu didesniems nei 25–30 arų sklypams rekomenduojama rinktis specialias vejapjoves-traktoriukus. Kaip minėta, įsigijus elektrinę žoliapjovę, reikės įsigyti ir pakankamai ilgą ilgintuvą. Idealu, jei elektros įvadai būtų keliose sklypo vietose, antraip laido ilgis gali riboti, ypač jei pjaunami dideli žolės plotai. Todėl ir pateikiamos rekomendacijos, kokio dydžio sklypams tinka tam tikros žoliapjovės.

Akumuliatorinė ar įprasta elektrinė žoliapjovė?

Galite įsigyti ir akumuliatorines elektrines žoliapjoves. Jos veikia ypač tyliai ir tinka žolę pjaunant prie mokyklų ar gydymo įstaigų. Kita vertus, akumuliatorius prideda daugiau svorio prietaisui, todėl apsukina darbus. Reikia turėti omenyje, kad žolės pjovimui tenka ruoštis ir iš anksto įkrauti žoliapjovės akumuliatorių. Dar vienas momentas – kaip ir būdinga akumuliatoriams bei baterijoms, laikui bėgant baterijų veikimo trukmė sumažėja net iki kelių kartų, todėl jas reikia keisti. Elektrinių akumuliatorinių žoliapjovių akumuliatorius reikia keisti kas 3–4 metus.  Tad šiuo atveju įprastos laidinės elektrinės žoliapjovės pranašesnės už elektrines akumuliatorines žoliapjoves.