Pjovimo grandinės ir juostos

STIHL pjūklams tinkančių pjovimo juostų ir grandinių yra labai daug. Mes turime puikų sprendimą, padėsiantį lengvai parinkti tinkančias.

1. Pasirinkite STIHL pjūklo ar aukštapjovės modelį
2. Pasirinkite pjovimo juostos ilgį

3. Pasirinkite pjovimo grandinės žingsnį

Pasirinktam įrankiui tinkančios pjovimo juostos ir grandinės

Pirma pasirinkite pjūklo modelį..

   

Kelias link tinkamos pjovimo grandinės

Norint rasti tinkamą pjovimo grandinę savo reikmėms, Jums reikia tam tikros informacijos, padėsiančios suderinti grandininį pjūklą, pjovimo juostą ir grandinę. Pjovimo juostų priežiūros srityje yra svarbūs šie keturi dydžiai:

 1. 1Pjovimo juostos ilgis
  Atsižvelgiant į darbo pobūdį, turi būti pasirinktas tinkamas pjovimo juostos ilgis.
 2. 2Pjovimo grandinės žingsnis
  Grandinės žingsnis rodo vidutinį atstumą tarp jungiamųjų kniedžių. Pjovimo grandinės, juostos ir grandininio pjūklo žingsnis turi būti vienodas.
 3. 3Varomųjų narelių skaičius
  Varomųjų narelių skaičius nustato pjovimo grandinės ilgį. Šiuo tikslu skaičiuojami tik varomieji nareliai, bet ne pjaunantieji dantukai.
 4. 4Pjovimo griovelio plotis/varomojo narelio storis
  Pjovimo grandinės varomieji nareliai juda pjovimo juosta. Pjovimo juostos griovelio plotis ir varomojo narelio storis turi būti vienodi.

Nustatę keturis išvardintus dydžius, pasirinkite jūsų reikmėms tinkantį pjovimo grandinės tipą. Grandinės tipas nustatomas, atsižvelgiant į pjaunančiųjų dantukų formą. Nuo dantukų formos iš esmės priklauso, ar bus patenkinami įvairūs reikalavimai.

 1. „Micro“
  Patikimos ir optimalios formos dantukų grandinės. Pjovimo grandinės „Micro“ yra tvirtos ir našios. Itin patikimos ir patogios dirbant. Optimalios formos dantukų grandinės užtikrina aukštą pjovimo kokybę, mažą vibraciją. Jas nesunku pagaląsti. Todėl jas verta pasirinkti dirbant žemės ūkyje ir naudojant neprofesionalams.
 2. „Super“
  Labai našios pjovimo grandinės, užtikrinančios maksimalų pjovimo efektyvumą. Pjovimo grandinės „Super“ išsiskiria aukščiausiu pjovimo našumu iš visų STIHL pjovimo grandinių. Tai pasiekiama dėl specialios dantelio formos ir mažo pasipriešinimo pjaunant. Dėl šios priežasties pjovimo grandinės „Super“ idealiai tinka profesionaliam naudojimui ruošiant medieną.
 3. „Duro“
  Pjovimo grandinės „Duro“ su kietmetalio plokštele, skirtos dirbti su užteršta mediena. Yra itin tvirtos ir atsparios dilimui. Dėl kietmetalio plokštelės grandinės dešimt kartų ilgiau išlieka aštrios nei įprastos grandinės.

Originalios STIHL pjovimo grandinės: puiki kokybė maksimaliam našumui
 • STIHL kuria ne tik variklius, pjovimo grandines, bet ir pjovimo juostas. Tai užtikrina visada puikų šių trijų komponentų derinį.
 • STIHL gaminių kokybė: STIHL pjovimo grandinės yra gaminamos šveicarišku tikslumu, mūsų STIHL gamykloje Vilyje, Šveicarijoje. Jos yra gaminamos naudojant specialius įrenginius, kurie taip pat buvo sukurti ir pagaminti STIHL.
 • Įspūdingas pjovimo našumas: STIHL pjovimo grandinės užtikrina ne tik STIHL, bet ir kitų grandininių pjūklų gamintojų puikų pjovimo našumą.