Sodo traktoriukai

Vejos pjovimo traktorius STIHL RT 4082

Vejos pjovimo traktorius STIHL RT 4082 skirtas vejoms iki 4000 m² ploto pjauti surenkant žolę. .....

3,499.00€

Vejos pjovimo traktorius STIHL RT 4097 SX

STIHL RT 4097 SX vejos pjovimo traktorius yra skirtas vejoms iki 6000 m² ploto pjauti. Šiame ma.....

3,199.00€

Vejos pjovimo traktorius STIHL RT 4112 SZ

STIHL RT 4112 SZ vejos pjovimo traktorius yra skirtas vejoms iki 8000 m² ploto pjauti. Šiame ma.....

3,999.00€
+ Dovana

  • Benzininė žoliapjovė STIHL FS 56
Vejos pjovimo traktorius STIHL RT 5097

Vejos pjovimo traktorius STIHL RT 5097

Vejos pjovimo traktorius STIHL RT 5097 skirtas vejoms iki 6000 m² ploto pjauti surenkant žolę. .....

3,799.00€

Vejos pjovimo traktorius STIHL RT 5097 Z

Vejos pjovimo traktorius STIHL RT 5097 Z skirtas vejoms iki 6000 m² ploto pjauti surenkant žolę.....

4,199.00€

Vejos pjovimo traktorius STIHL RT 5112 Z

Vejos pjovimo traktorius STIHL RT 5112 Z skirtas vejoms iki 8000 m² ploto pjauti surenkant žolę.....

4,699.00€

Vejos pjovimo traktorius STIHL RT 6112 ZL

Vejos pjovimo traktorius STIHL RT 6112 ZL skirtas vejoms iki 8000 m² ploto pjauti surenkant žol.....

4,999.00€

Vejos pjovimo traktorius STIHL RT 6127 ZL

Didžiausias vejos pjovimo traktorius STIHL RT 6127 ZL skirtas dideliems vejos plotams (iki 10000 m²).....

5,599.00€
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)
Kategorijos aprašymas:

Sodo traktoriukai - tobulai prižiūrėtos vejos garantas!

STIHL sodo traktoriukai yra tai, ko reikia kiekvienam, kuris nori džiaugtis tobulai prižiūrėta veja. Sutiksite, kad kiemo ar sodo aplinka reikia rūpintis visada nepaisant metų laiko, nes tik tinkamai prižiūrėta veja atrodo gražiai ir leidžia džiaugtis puikiu vaizdu. Tačiau labai dažnai tam, kad veja atrodytų nepriekaištingai pritrūksta tiek laiko, tiek išties kokybiškos technikos, tiesa? Ką tokiu atveju daryti? Čia jums į pagalbą skuba STIHL sodo traktoriukai-žoliapjovės iš Parkutechnika.lt, kurie yra patikimiausi partneriai norint profesionaliai prižiūrėti veją. 

STIHL sodo traktoriukai: kodėl verta rinktis?

STIHL sodo traktoriukai – vieni populiariausių ir labiausiai rinkoje pamėgti sodo traktoriukai. Kodėl būtent STIHL sodo traktoriukai? Dėl išskirtinai tvirtos konstrukcijos, galingo variklio, savo našumo, nesudėtingo valdymo bei ergonomiškumo. Patikėkite, šie vejos pjovimo traktoriukai yra aukščiausios kokybės ir pažangiausios technologijos derinys. Būtent dėl šių priežasčių STIHL sodo traktoriukai džiugina ne tik nepriekaištingai atliekamu darbu, bet ir pasitarnauja kaip puiki atsipalaidavimo priemonė, nes pjauti žolę su šiais sodo traktoriukais – vienas malonumas. Dar neteko girdėti, kad žolės pjovimas gali būti malonumas? Tuomet tikriausiai dar neteko sėdėti už STIHL traktoriuko vairo, kurio pagalba paprasčiau planuosite savo laiką, žolės pjovimo metu visiškai atsipalaiduosite, o atlikus darbą džiaugsitės nepriekaištingais rezultatais. Nekantraujate išmėginti? Tuomet STIHL sodo traktoriukai iš Parkutechnika.lt yra tai, ko reikia jums ir jūsų vejai!

Vejos traktoriukai: kada reikalingi?

Vejos traktoriukai yra ta žolės pjovimo technika, kuri užtikrina greitesnį, kokybiškesnį bei patogesnį vejos nupjovimą. Tačiau tam, kad žolės pjovimo darbai išties vyktų sklandžiai ir be priekaištų reikia žinoti: kada vejos traktoriukai yra reikalingi ir kada jie geriausiai atliks savo funkciją? Tad labai svarbu pabrėžti, kad vejos traktoriukai taps nepamainomais pagalbininkais tuomet, kai jūsų kiemo ar sodo plotas yra didelis. Dažniausiai vejos traktoriukai yra pasirenkami, kai pjaunamas vejos plotas siekia daugiau nei 20 arų. Kadangi vejos traktoriukai yra galingi, dirba greitai bei efektyviai dideli plotai jiems nesunkiai įveikiami. O svarbiausia, jog žolė ne tik bus nupjauta greitai taip sutaupant jūsų brangų laiką, bet ir kokybiškai, nes nei vienas žolės stiebelis neliks nepastebėtas. Skamba neįtikėtinai? Neįtikėtina tik tuomet, kol pro jūsų veją nepravažiavo STIHL sodo traktoriukas iš Parkutechnika.lt.

Žoliapjovės traktoriukai: į ką atkreipti dėmesį?

Žoliapjovės traktoriukai yra labai įvairūs – skiriasi savo galia, dydžiu bei kaina. Todėl mūsų specialistai rekomenduoja neskubėti rinktis, o palyginti kuo daugiau variantų. Pasitarkite su Parkutechnika.lt komanda, kuri įvertinusi jūsų poreikius pateiks geriausias rekomendacijas ir padės rasti tinkamiausią bei labiausiai jūsų lūkesčius pateisinantį sodo traktoriuką. Vis dėlto jei jau apsisprendėte, kad jums išties reikalingas sodo traktoriukas išskirsime pagrindines šios žolės pjovimo technikos savybes, į kurias reikėtų atkreipti dėmesį.

  • Svarbiausia įsidėmėti, kad žoliapjovės traktoriukai varijuoja savo galia. Galime pasiūlyti net iki 15,6 kW galios turinčius variklius. Tad kuo didesnis vejos pjovimo plotas – tuo galingesnis variklis jums reikalingas. Mūsų asortimente – sodo traktoriukai su 1 arba 2 cilindrų varikliais. O jei jūsų sklypas, kiemas ar sodas nėra didelis, tokiu atveju dairykitės mažesnio galingumo sodo traktoriuko, nes tai bus ir ekonomiškesnis, ir patogesnis pasirinkimas.
  • Aktualus yra ir traktoriaus pjovimo plotis. STIHL iš savo asortimento gali pasiūlyti variantus nuo 80 iki 125 cm pločio.
  • Taip pat labai svarbu atkreipti dėmesį ir į tai, ar žoliapjovės traktoriukai yra pajėgūs surinkti žolę. Kodėl ši funkcija svarbi? Todėl, kad žolės surinkimas – puiki pagalba greitesnei bei paprastesnei sodo priežiūrai.
  • Ne ką mažiau svarbu atkreipti dėmesį ir į žoliapjovės traktoriuko ratus. Jei jūsų pjaunamas plotas yra nelygus, duobėtas ar kalnuotas, tuomet žoliapjovės traktoriukai didesniais ratais – geriausias sprendimas. Tokie sodo traktoriukai be vargo įveiks visas kliūtis ir jūsų žole bus pasirūpinta nepriekaištingai.
  • Atkreipėte dėmesį į sodo traktoriuko ratų dydį, atkreipkite dėmesį ir į traktoriuko dydį. Reikėtų įvertinti, kokių gabaritų sodo traktoriukas geriausiai darbuosis jūsų sklype, kieme ar sode. Jei erdvėje, kur reikia pjauti žolę yra daug kliūčių, pastatų, tuomet jums bus reikalingas manevringas, mažesnio dydžio sodo traktoriukas. Jei jūsų kiemas erdvus, be papildomų kliūčių, tuomet galite rinktis didesnį sodo traktoriuką, nes būsite tikri, jog jis puikiai visur tilps ir pravažiuos.
  • Na ir žinoma, prieš įsigydami žoliapjovės traktoriuką pasidomėkite, kokias funkcijas jis atlieka ir ar tos funkcijos jums yra reikalingos. Parkutechnika.lt – itin įvairūs žoliapjovės traktoriukai, pasižymintys įvairiausiomis funkcijomis: pjovimo aukščio padėtys, žolės mulčiavimas arba surinkimas, sniego stumdytuvas, galima kabinti priekabą. Tad esame tikri, kad įvertinę savo poreikius mūsų elektroninėje parduotuvėje tikrai atrasite tobulai sau tinkantį žoliapjovės traktoriuką.

Sodo traktoriukai internetu gera kaina

Sodo traktoriukai internetu iš Parkutechnika.lt jus pasitiks ne tik gausiu asortimentu, bet ir labai geromis kainomis. Nė neabejokite, kad pas mus galite įsigyti aukščiausios kokybės ir labai patrauklios kainos techniką, kuri tobulai prižiūrėta veja leis jums džiaugtis ilgus metus.

Draugiškos kainos, neapvilsianti kokybė, nepriekaištinga veja – pasitikėkite Parkutechnika.lt ir STIHL sodo traktoriuką įsigykite iš čia!