Akumuliatorinės žoliapjovės (Trimeriai)

Akumuliatorinė žoliapjovė STIHL FSA 130

Kietos žolės pjovimui skirta akumuliatorinė žoliapjovė STIHL FSA 130 turi patogią dvipusę valdymo ra.....

469.00€

Akumuliatorinė žoliapjovė STIHL FSA 45

Akumuliatorinė žoliapjovė FSA 45 skirta lengviems žolės pjovimo darbams aplink namus ir sode. Trimer.....

129.00€

Akumuliatorinė žoliapjovė STIHL FSA 56

FSA 56 – galinga ir lengva akumuliatorinė žoliapjovė, puikiai tinkanti nedidelės apimties darbams pr.....

179.00€
Akcija

360° peržiūra Akumuliatorinė žoliapjovė STIHL FSA 56 (su akumuliatorium AK 10 ir įkrovikliu AL 101)

Akumuliatorinė žoliapjovė STIHL FSA 56 (su akumuliatorium AK 10 ir įkrovikliu AL 101)

FSA 56 – galinga ir lengva akumuliatorinė žoliapjovė, puikiai tinkanti nedidelės apimties darbams pr.....

249.00€307.00€

Akumuliatorinė žoliapjovė STIHL FSA 65

Aplinkos tvarkymo darbams skirta akumuliatorinė žoliapjovė FSA 65 turi paminkštintą valdymo rankeną .....

249.00€

Akumuliatorinė žoliapjovė STIHL FSA 85

FSA 85 akumuliatorinė žoliapjovė su nuosekliu sūkių reguliavimu puikiai tinka žolės pjovimui aplink.....

259.00€

Akumuliatorinė žoliapjovė STIHL FSA 85 (su akumuliatorium AP 300 ir įkrovikliu AL 300)

FSA 85 akumuliatorinė žoliapjovė su nuosekliu sūkių reguliavimu puikiai tinka žolės pjovimui aplink.....

597.00€

Akumuliatorinė žoliapjovė STIHL FSA 90

Kietos žolės pjovimui skirta akumuliatorinė žoliapjovė STIHL FSA 90 turi patogią dvipusę valdymo ran.....

379.00€

Akumuliatorinė žoliapjovė STIHL FSA 90 (su akumuliatorium AP 300 ir įkrovikliu AL 300)

Kietos žolės pjovimui skirta akumuliatorinė žoliapjovė STIHL FSA 90 turi patogią dvipusę valdymo ran.....

717.00€

Akumuliatorinė žoliapjovė STIHL FSA 90 R

Kietos žolės pjovimui skirta akumuliatorinė žoliapjovė STIHL FSA 90 R turi patogią kilpinę rankeną, .....

369.00€
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (1 puslapių)
Kategorijos aprašymas:

Akumuliatorinės žoliapjovės buvo sukurtos kur kas vėliau, nei benzininės ar elektrinės žoliapjovės. Kurį laiką rankinės žoliapjovės (kitaip dar vadinami trimeriai) buvo nepopuliarios. Pagrindinė priežastis – dideli, sunkūs, daug vietos užimantys akumuliatoriai. Tačiau tikras šių žoliapjovių atgimimas prasidėjo atradus ličio jonų akumuliatorius. Šios baterijos ne tik galingesnės už ankstesniąsias, bet ir kur kas talpesnės. Šiandien žoliapjove su visiškai įkrautu akumuliatoriumi galima nupjauti žolę standartiniame sodo sklype ir dar daugiau.

Pagal paskirtį Parkutechnika.lt kategorijoje esančios akumuliatorinės žoliapjovės labiau tinkamos sodų bei sodybų pakraščiams šienauti, sunkiau prieinamoms vietoms, tačiau jų universalumas stebina. Jos veikia ribotu spinduliu ir puikiai įveikia tiek aukštesnę, tiek ir nedidelę žolę, krūmus. Akumuliatorinės žoliapjovės kaip vienintelės alternatyvos gali užtekti tais atvejais, kai pjaunamos vejos bendras plotas yra ne didesnis nei 2–3 arai. Jei sklypas, o ir vejos plotas didesnis, prireiks vejapjovės.

Akumuliatorinė žoliapjovė – sodo įrankis, kuriam nereikia nei tepalo, nei laidų

Dalį vartotojų glumina benzininės žoliapjovės, kurioms reikia ruošti specialius benzino ir tepalo mišinius kruopščiai atitaikant tiek vieno, tiek kito komponento santykį. Tuo tarpu akumuliatorinė žoliapjovė patraukli tuo, kad ji veikia tyliai, naudotojo neriboja laido ilgis ar apskritai baimė pažeisti laidą, jau neminint kitų benzininės žoliapjovės trūkumų – didelio garso ir taršos gamtai.

Pirkdami akumuliatorines žoliapjoves, galite ir sutaupyti: jei turite STIHL pjūklą ar kitą sodo įrankį, jo akumuliatorius tiks akumuliatoriniams prietaisams. Nors akumuliatorinės žoliapjovės kaina yra kiek aukštesnė už elektrinės, patogumas naudojantis greitai atsiperka.

STIHL akumuliatorinės žoliapjovės

Visos STIHL žoliapjovės (trimeriai) pasižymi kompaktiškumu ir ypatingu komfortu. Kiekviena akumuliatorinė žoliapjovė skirta nesudėtingiems darbams: aplinkos tvarkymui, žolės pjovimui. Tai tobula technika naudojimui namuose ar sode. Įmontuoti akumuliatoriai turi įkrovimo indikatorius, parodančius, kada metas įkrauti akumuliatorių. Akumuliatorinės žoliapjovės koto ilgį sureguliuoti galima be jokių įrankių, tad tai labai patogu, kai norima kuo greičiau pradėti darbus. Tokiu būdu reguliuojamas ne tik koto ilgis, bet ir kilpinė žoliapjovės rankena. Kai kurie modeliai turi paminkštintas rankenas, kad dirbti būtų dar patogiau. Taip pat prietaiso pjovimo galvutei palietus žemę, automatiškai susireguliuoja pjovimo valo ilgis. Akumuliatorinė žoliapjovė idealiai subalansuota ir vertikaliems kraštams pjauti, galima keisti „PolyCut“ peilį. Akumuliatorinė žoliapjovė kaina yra labai patraukli: Parkutechnika.lt pristato akumuliatorines žoliapjoves STIHL, kainuojančias vos nuo 129 eurų. Šios žoliapjovės populiarios visame pasaulyje ir daugelis šį prekės ženklą sieja su prestižu bei aukšta kokybe.

STIHL žoliapjovės skirtos pjauti tankią, aukštą, peraugusią žolę, kurios negali įveikti jokia vejapjovė. Nesvarbu, ar esate profesionalas, ar mėgėjas, aplinkos gražinimo ir pjovimo darbams geriausiai tiks STIHL. Šie patvarūs prietaisai ne tik nupjaus didelius pievų plotus, bet ir padės tvarkant apleistus griovius bei stačias pašlaites.