Elektriniai pjūklai

Elektrinis pjūklas STIHL MSE 141 C-Q

MSE 141 C-Q elektrinis grandininis pjūklas idealiai tinka pradedantiesiems. Jis yra lengvas, tylus i.....

169.00€

Elektrinis pjūklas STIHL MSE 190 C-Q

MSE 190 C-Q elektrinis grandininis pjūklas idealiai tinka darbui statybose ir malkų pjovimui šalia n.....

279.00€

Elektrinis pjūklas STIHL MSE 210 C-BQ

MSE 210 C-BQ elektrinis grandininis pjūklas yra galingas ir labai patogus dirbti, nes jo rankenos y.....

339.00€

Elektrinis pjūklas STIHL MSE 230 C-BQ

MSE 230 C-BQ grandininis pjūklas nepakeičiamas pagalbininkas medinėje statyboje, nes yra lengvas, pa.....

379.00€

Elektrinis pjūklas STIHL MSE 250 C-Q

Pjūklas MSE 250 C-Q yra galingiausias elektrinių grandininių pjūklų šeimos atstovas, puikiai tinkant.....

559.00€

Elektrinis pjūklas STIHL MSE 170 C-Q

Elektrinis grandininis pjūklas MSE 170 C-Q puikiai tinka malkoms pjauti prie namų. Šis pjūklas labai.....

249.00€
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)
Kategorijos aprašymas:

Elektriniai grandininiai pjūklai skirti mėgėjams, amatininkams bei ūkininkams, dirbantiems įvairius darbus namuose bei gamybinėse patalpose. Šie pjūklai papildyti galingais elektriniais varikliais su didele pjovimo galia. Elektriniai pjūklai turi nemažai praktinių savybių.

Elektriniai pjūklai: apie ką reikėtų pagalvoti prieš juos įsigyjant?

Elektrinių pjūklų įprasta galia – tarp 1,4–2,5 kW (arba 1400–2500 W). Tačiau reikėtų numatyti, kad galingesni pjūklai yra universalesni. Jei tenka pjaustyti daug ir kietesnių rūšių medienos, rekomenduojama įsigyti 2400–2500 W galios elektrinį pjovimo įrankį: galingesniais elektriniais pjūklais su specialiomis grandinėmis lengviau supjaustysite kietmedį.

Ekspertai besirenkančius, kurios rūšies pjūklą įsigyti, ragina atsakyti į esminį klausimą – kur pjūklas bus naudojamas? Jei darbai bus atliekami ten, kur nėra elektros, natūralu, kad reikėtų rinktis benzininį (arba akumuliatorinį) pjūklą.

Kuo patrauklus elektrinis pjūklas?

  • Eksploatavimas ir priežiūra. Elektriniai pjūklai patrauklūs paprastesne eksploatacija ir priežiūra. Pavyzdžiui, turint elektrinį pjūklą, nereikės ruošti benzino ir alyvos mišinio, kruopščiai atitaikant jų proporcijas, taip pat rūpintis, kur padėti likusį mišinį, kadangi talpoje jis negali būti ilgiau nei 3 mėnesius. Taip pat priežiūra mažiau sudėtinga ir dėl to, kad elektriniai pjūklai neturi nei kuro, nei oro filtrų, tad išvengiama ir jų valymo, keitimo ir pan. Visa elektriniam prietaisui būtina rutina – tai pjūklo valymas ir pjovimo grandinės galandinimas.
  • Triukšmo lygis. Elektriniai pjūklai veikia tyliau už benzininius, todėl jie labiau tinkami žmonėms, jautresniems triukšmui. Elektriniai pjūklai idealiai tinka naudoti patalpose ne tik dėl tylesnio veikimo, bet ir dėl to, kad pjaunant nėra išmetamųjų dujų. Taigi jei, pavyzdžiui, gyvenate tankiai apgyvendintoje gyvenvietėje, o pjūklu dirbti ketinate vakarais ar savaitgaliais, verčiau pasvarstykite apie tylesnio elektrinio arba akumuliatorinio pjūklo įsigijimą. Tiems, kurie net ir tyliau veikiančiais elektriniais pjūklais dirba daug, rekomenduojama įsigyti specialias, triukšmą slopinančias ausines.

Siūlome rinktis patikimus STIHL gamintojo elektrinius pjūklus, kurie yra ne tik kokybiški, bet ir garantuoja našų ir lengvą darbą.