Elektriniai pjūklai

Elektrinis pjūklas STIHL MSE 190 C-Q

MSE 190 C-Q elektrinis grandininis pjūklas idealiai tinka darbui statybose ir malkų pjovimui šalia n.....

259.00€

Elektrinis pjūklas STIHL MSE 210 C-BQ

MSE 210 C-BQ elektrinis grandininis pjūklas yra galingas ir labai patogus dirbti, nes jo rankenos y.....

319.00€

Elektrinis pjūklas STIHL MSE 230 C-BQ

MSE 230 C-BQ grandininis pjūklas nepakeičiamas pagalbininkas medinėje statyboje, nes yra lengvas, pa.....

389.00€

Elektrinis pjūklas STIHL MSE 250 C-Q

Pjūklas MSE 250 C-Q yra galingiausias elektrinių grandininių pjūklų šeimos atstovas, puikiai tinkant.....

529.00€

Elektrinis pjūklas STIHL MSE 170 C-Q

Elektrinis grandininis pjūklas MSE 170 C-Q puikiai tinka malkoms pjauti prie namų. Šis pjūklas labai.....

225.00€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)
Kategorijos aprašymas:

Elektriniai grandininiai pjūklai skirti mėgėjams, amatininkams bei ūkininkams, dirbantiems įvairius darbus namų ūkyje bei gamybinėse patalpose. Šie pjūklai papildyti galingais elektriniais varikliais su ypač didele pjovimo galia. Pjūklai turi daug praktinių savybių. Juos paprasta užvesti bet kam – yra tam skirtas specialus užvedimo mygtukas.

Elektriniai pjūklai: apie ką reikėtų pagalvoti prieš juos įsigyjant?

Prieš įsigyjant pjūklą vertėtų apgalvoti, kokią medieną ruošiatės pjūklu pjaustyti: minkštą ar kietą. Elektrinių pjūklų įprasta galia – tarp 1800 ir 2000 W. Tačiau jei teks pjaustyti daug ir kietesnių rūšių medienos, rekomenduojama įsigyti 2400 W galios elektrinį pjūklą. Kitaip tariant, jei rinksitės vidutinės klasės ar galingesnį elektrinį įrankį, ir su juo lengvai supjaustysite net kietmedį. Kuo galingesnis pjūklas, tuo greičiau bei lengviau vyks darbai.

Ekspertai besirenkančius, kurios rūšies pjūklą įsigyti, ragina atsakyti į esminį klausimą – kur pjūklas bus naudojamas? Jei darbai bus atliekami ten, kur nėra elektros prievado, natūralu, kad reikėtų rinktis benzininį pjūklą. Tačiau jei pjūklu ketinate naudotis tik namuose ir, pavyzdžiui, pjaustysite medieną malkoms, pakaks elektrinio pjūklo.

Taip pat verta pagalvoti, kiek pjūklą teks perkelti iš vienos vietos į kitą. Jei pjūklu dirbsite vienoje vietoje, visiškai pakanka elektrinio pjūklo.

Kuo patrauklus elektrinis pjūklas?

  •          Eksploatavimas ir priežiūra. Elektriniai pjūklai patrauklūs paprastesne eksploatacija ir priežiūra. Pavyzdžiui, turint elektrinį pjūklą, nereikės ruošti benzino ir alyvos mišinio, kruopščiai atitaikant jų proporcijas, taip pat rūpintis, kur padėti likusį mišinį, kadangi talpoje jis negali būti ilgiau nei 3 mėnesius. Taip pat priežiūra mažiau sudėtinga ir dėl to, kad elektriniai pjūklai neturi nei kuro, nei oro filtrų. Visa elektriniam prietaisui būtina rutina – tai grandinės valymas ir jos galandimas.
  •          Triukšmo lygis. Elektriniai pjūklai veikia tyliau už benzininius, todėl jie labiau tinkami naudoti gyvenvietėse ar žmonėms, jautresniems triukšmui. Taigi jei, pavyzdžiui, gyvenate tankiai apgyvendintoje gyvenvietėje, o pjūklu dirbti ketinate vakarais ar savaitgaliais, verčiau pasvarstykite apie tylesnio elektrinio pjūklo įsigijimą. Tiems, kurie pjūklais naudojasi ilgesnį laiką, rekomenduojama įsigyti specialias garsą slopinančias ausines, kitą specializuotą įrangą iš STIHL.
  •          Svoris. Tos pačios kategorijos elektrinis pjūklas yra lengvesnis už atitinkamą benzininį pjūklą, todėl apie elektrinio pjūklo įsigijimą rekomenduojama pasvarstyti tiems, kuriems aktualus šis kriterijus.
  •          Kaina. Elektriniai pjūklai standartiškai yra pigesni už benzininius. Tačiau nerekomenduojame rinktis nežinomo gamintojo pigaus pjūklo, nes gali nuvilti jo kokybė. Siūlome rinktis patikimus STIHL gamintojo elektrinius pjūklus, kurie yra ne tik kokybiški, bet ir garantuoja našų, lengvą darbą.
  • Naudojimasis patalpose. Elektriniai pjūklai idealiai tinka naudoti patalpose ne tik dėl tylesnio veikimo, bet ir dėl to, kad neskleidžia dūmų.