Elektriniai pjūklai

Elektrinis pjūklas STIHL MSE 141 C-Q

MSE 141 C-Q elektrinis grandininis pjūklas idealiai tinka pradedantiesiems. Jis yra lengvas, tylus i.....

199.00€

Elektrinis pjūklas STIHL MSE 190 C-Q

MSE 190 C-Q elektrinis grandininis pjūklas idealiai tinka darbui statybose ir malkų pjovimui šalia n.....

319.00€

Elektrinis pjūklas STIHL MSE 210 C-BQ

MSE 210 C-BQ elektrinis grandininis pjūklas yra galingas ir labai patogus dirbti, nes jo rankenos y.....

379.00€

Elektrinis pjūklas STIHL MSE 250 C-Q

Pjūklas MSE 250 C-Q yra galingiausias elektrinių grandininių pjūklų šeimos atstovas, puikiai tinkant.....

639.00€

Elektrinis pjūklas STIHL MSE 170 C-Q

Elektrinis grandininis pjūklas MSE 170 C-Q puikiai tinka malkoms pjauti prie namų. Šis pjūklas labai.....

279.00€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)
Kategorijos aprašymas:

Renkantis STIHL grandininį pjūklą, būtina žinoti ne tik tai, kokio sudėtingumo darbai juo bus atliekami, bet ir  apgalvoti, kokiose vietose pjūklas bus naudojamas. Tai ypač aktualu galvojant apie elektrinį grandininį pjūklą, kuriam reikalingas pastovus elektros tiekimas. 

STIHL elektrinis grandininis pjūklas – namų ūkio darbų pagalbininkas

Rinkoje vis aukštesnes pozicijas išsikovojant akumuliatoriniams įrankiams, elektriniai pjūklai savo patrauklumą kol kas dar išlaiko dėl mažesnės kainos, paprastesnės priežiūros bei lengvo pritaikymo namų ūkio darbuose. Elektrinis grandininis pjūklas, priklausomai nuo jo galios, dažniausiai naudojamas malkų pjovimui ir statybos iš medžio darbams, nereikalaujantiems ypatingo mobilumo – tam gali trukdyti elektros rozetės nepasiekiamumas arba judesius ribojantis įrankio laidas. 

Kuo patrauklūs STIHL elektriniai pjūklai? 

Mygtuko paspaudimu įjungiamus ir išjungiamus elektrinius pjūklus renkasi mėgėjai, ūkininkai bei amatininkai, kurių nebaugina priklausomybė nuo elektros laido. Visi kiti parametrai atitinka aukštus STIHL kokybės standartus:

  • galingi 1,4–2,5 kW varikliai, pasižymintys didele pjovimo galia;

  • daug pastangų nereikalaujanti elektrinio pjūklo priežiūra – jokio kuro ar oro filtro keitimo, benzino ir alyvos mišinio ruošimo. Visa priežiūra susideda iš dviejų darbų: pjūklo nuvalymo ir pjovimo grandinės pagalandinimo;

  • žemas triukšmo lygis, dėl ko šie pjūklai tinkami naudoti patalpose;

  • aplinkos neteršiantis variklis, tinkantis darbui uždaroje erdvėje, kur mažiausiai norėtųsi kvėpuoti išmetamosiomis dujomis;

  • ergonomiška pjūklo kontrukcija, paminkštintos rankenos, greitasis grandinės stabdys „QuiskStop Super“, apsauga nuo perkrovos, be įrankių atsukamas alyvos talpos dangtelis, grandinės greitasis įtempimas – darbo patogumą ir saugumą garantuojantys STIHL elektrinio grandininio pjūklo komponentai. 

Pasikonsultuokite su „PARKŲ TECHNIKOS“ specialistais – išsakę savo pageidavimus bei lūkesčius, sužinosite, kokios rūšies STIHL grandininis pjūklas labiausiai atitinka Jūsų poreikius.